Nabídka ALBATROS

Vážení rodiče, nakladatelství Albatros připravilo pro děti nový katalog s knižní nabídkou na léto. Z důvodu uzavření škol je katalog dostupný pouze v elektronické podobě. Můžete si ho s dětmi prohlédnout na stránkách www.kmc.cz zde: https://www.kmc.cz/c/kmc-albatros-leto-hp/  Na tomto odkazu najdete i potřebné informace k objednání knížek z katalogu. V pravé části soubory ke stažení.

Knížky, které si s dětmi z katalogů vyberete, můžete objednat dvěma způsoby. První možností je zaslání objednávky do školy (na e-mailovou adresu zastupce@zskamenna.cz ). Stačí napsat název knihy, popř. počet. Objednávat u mě můžete do 28. 5. 2020. Objednané knížky pak přijdou hromadně do školy, jako obvykle. Já bych Vás pak kontaktovala a domluvili bychom si vyzvednutí knížek.

Druhou možností je objednání knížek na https://www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy/. Zde si můžete knížky objednat s  dodáním na Vaši domácí adresu. U některých knížek se ale mohou ceny mírně lišit oproti cenám v katalogu. Do 31. 5. 2020 můžete využít slevový kód LETO20, díky kterému budete mít poštovné zdarma u objednávek nad 299 Kč.

Věříme, že četba nových knížek bude pro děti při domácím studiu příjemným zpestřením.